Colors of Run

Registrace

Balíček STANDARD Balíček CORONA
Stisknutím „Registrovat“ souhlasíte s podmínkami běhu.

Vážení příznivci Běhu barev! 3. ročník se koná v sobotu 12.9.2020

Informace o registraci


Registrace stále pokračují, Každý účastník se registruje jednotlivě.Zájemci o absolvování běhu vyplní všechny potřebné položky, důležité je potvrdit, že se seznámil a souhlasí s podmínkami a pravidly běhu.

V případě registrace startujícího mladšího 18 let je nutné vyplnit informace o zodpovědné osobě a její telefonní číslo. Souhlas zákonného zástupce je třeba přinést v den závodu a předat organizátorům při registraci na místě akce, případně nejdéle 24 hodin před začátkem akce odeslat na email behbarev@oaza.cz. Souhlas zákonného zástupce musí být udělen písemnou formou, a to vyplněním formuláře, který je ke stažení: zde…….

Nejdéle 48 hod. po odeslání formuláře obdrží přihlašovaný na uvedený e-mail zprávu s potvrzením o přijetí přihlášky a informacemi o dalším postupu s platebními podmínkami.

Teprve po zaplacení startovného bude účastník považován za závazně přihlášeného.Pokud se stane, že zaregistrovaný nedostane do 48 hodin potvrzovací e-mail, prosíme, aby se obrátil na tel. +420 702 253 230 nebo na behbarev@oaza.cz a na tuto skutečnost upozornil.


Generální partner:

Elektro Oáza

Partneři:

Město poděbrady Centrum pro všechny