Colors of Run

Registrace

Vážení příznivci Běhu barev!

On-line registrace byla ukončena.

Informace o registraci


Každý účastník se registruje jednotlivě.

Zájemci o absolvování běhu vyplní všechny potřebné položky, důležité je potvrdit, že se seznámil a souhlasí s podmínkami a pravidly běhu.

V případě registrace startujícího mladšího 18 let je nutné vyplnit informace o zodpovědné osobě a její telefonní číslo. Souhlas zákonného zástupce je třeba přinést v den závodu a předat organizátorům při registraci na místě akce, případně nejdéle 24 hodin před začátkem akce odeslat na email behbarev@oaza.cz. Souhlas zákonného zástupce musí být udělen písemnou formou, a to vyplněním formuláře, který je ke stažení: zde…….

Nejdéle 48 hod. po odeslání formuláře obdrží přihlašovaný na uvedený e-mail zprávu s potvrzením o přijetí přihlášky a informacemi o dalším postupu s platebními podmínkami.

Teprve po zaplacení startovného bude účastník považován za závazně přihlášeného.

ON-LINE registrace je možná do 19.5.2019.

Pokud se stane, že zaregistrovaný nedostane do 48 hodin potvrzovací e-mail, prosíme, aby se obrátil na tel. +420 774 836 115 nebo na behbarev@oaza.cz a na tuto skutečnost upozornil.

Startovné

Stejné pro všechny kategorie – 300,-
Za startovné dostanete tričko, medaili.
Startovní balíček si vyzvednete v den konání akce – tedy 25.5.2019 a to nejdéle hodinu před začátkem akce. Nebo od 20.5.2019 do 24.5.2019 na recepci prodejny Elektro Oáza od 8:00 do 17:00

..

Tričko Běh barev

Běh barev Poděbrady

Generální partner:

Elektro Oáza

Partneři:

Město poděbrady Centrum pro všechny